Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 4 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

01.05.2011 14:20

Державтоінспекція Києва звертає увагу мешканців та гостей столиці, що з 1-го по 4-е травня у зв'язку з проведенням поминальних днів будуть вводитися часткові обмеження в русі автомобільного транспорту на дорогах, прилеглих до міських кладовищ.

Так, 1 травня, в неділю, для забезпечення безперешкодного руху автобусів і маршрутних таксі до Лісового кладовища, на вулиці Електротехнічній буде заборонено паркування транспортних засобів, а вулицю Крайню перекриють для руху приватного транспорту. Виняток буде зроблено лише для громадського та спеціального транспорту.

З 6 ранку того ж дня співробітники ДАІ організують безперебійний рух пасажирських автобусів до Лісового кладовища від транспортної розв’язки вулиць Кіото та Маршала Жукова.

Крім того 1-го травня також буде забезпечуватись рух автобусів загального користування від станції метро «Лісова» до Північного кладовища.

Певні обмеження у ці дні будуть і на під'їздах до Південного, Міського, Байкового, Лук'янівського, Старообрядного, Совського, Солом'янського, Шулявського, Мишоловського, Чапаєвського, Пироговського, Святошинського, Братського та Пуща-Водицького та інших цвинтарів.