Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
16 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

20.04.2011 13:01

Державтоінспекція м. Києва інформує, що з 18 по 24 квітня та з 27 квітня по 1 травня 2011 року на ділянках, пов’язаних з будівництвом заїзду на залізнично-автомобільний мостовий перехід з боку моста «Патона» буде обмежений рух автомобільного транспорту.

А саме на примиканні проспекту Науки до Столичного шосе (Голосіївський район), виконуються будівельно-монтажні роботи по спорудженню транспортної розв’язки в різних рівнях. У зв’язку з цим тимчасово ускладнено проїзд транспорту в районі будівництва по Столичному шосе, тому рух транспорту перенесено на місцеві проїзди навколо будівництва.

З метою зменшення заторових ситуацій в районі будівництва, по Столичному шосе облаштувано два віднесених регульованих розвороти. Перший по Столичному шосе в районі виїзду з вулиці Чапаєва (залізничний міст) по якому рухаючись по вул. Чапаєва зі сторони центру облаштовано розворот із світлофорним регулюванням, і другий по Столичному шосе в районі АЗС «Лукойл», рухаючись по реконструйованому місцевому проїзду облаштовано розворот транспорту із світлофорним регулюванням в напрямку проспекту Науки.

Крім того, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху в місці проведення будівельних робіт, на примиканні проспекту Науки до Столичного шосе встановлені тимчасові дорожні знаки, інформаційні щити з тимчасовими схемами руху навколо будівництва, нанесена дорожня розмітка, встановлено щитове огородження з червоними ліхтарями в темний час доби.