Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
16 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

13.03.2014 13:38

Так, протягом середи, 12 березня, дорожні бригади КП ШЕУ районів ліквідували понад 738 м2 ямковості на шляховій мережі міста в найбільш проблемних місцях.

З початку року сприятливі погодні умови дозволили комунальникам виконати роботи на загальній площі понад 9 950 м2. Загалом, у поточному році в рамках поточного ремонту, шляховики планують ліквідувати ямковість площею близько 129 тис.м2. Очікуваний термін завершення робіт – кінець серпня поточного року.

Так, наприклад у Деснянському районі за вчорашній день ямковість ліквідували на ділянках загальною площею 124 м2. Зокрема, працівники підприємств «Київавтодору» працювали на вулицях: Закревського (від вул. Драйзера до пр.Маяковського), Червоноткацька, Біломорська, Кіото, Лаврухіна, Курчатова, Шолом-Алейхема тощо.

У Шевченківському районі роботи виконувались на таких вулицях: Стеценка, Дегтярівська, Потьє, Шпака, Золотоустівська - ріг Павловська, Багговутівська - ріг Половецька, Пр.Перемоги, Теліги, Шевченка - ріг Комінтерна, Борщагівська та багатьох інших. Обсяг виконаних робіт склав 122 м2.

У Солом’янському районі автодорівці працювали за адресами: пр.Відрадний, вул. Радченка, Гетьмана, Гарина, Політехнічна та інших. Всього ліквідували 161м2 ямковості.

Аналогічні заходи проводились в інших районах столиці. Також на вулицях міста, дорожнє покриття яких підлягатиме ремонту проводяться відповідні підготовчі роботи.

Додамо, сьогодні, 13 березня, шляховики продовжать ліквідувати ямковість. Окрім зазначеного, дорожні бригади також працюють над відновленням асфальтобетонного покриття в місцях аварійних розриттів та виконують роботи з санітарного прибирання міста Києва.

Джерело: Київавтодор.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах: