Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
2 + 7 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

12.03.2014 12:24

За будь-яких обставин, навіть за вкрай обмеженого фінансування, дорожники області завершать роботи на ділянках автомобільних доріг, котрі були вифрезовані минулого року.

Таку заяву зробив начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Володимир Рачкевич.

Серед міст, де протягом року активно працюватимуть дорожні служби – Снятин, Отинія, Надвірна, Долина, Галич та Рогатин. Також дорожники планують продовжити ремонтні роботи на дорогах державного значення, зокрема Н-10 Стрий – Чернівці, Н-09 Мукачеве – Львів, Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль.

«Я докладу максимум зусиль для залучення додаткових коштів, зокрема кредитних», – наголосив він, додавши що основною проблемою Івано-Франківщини є відсутність на її території міжнародних транспортних коридорів, що значно зменшує її транспортний потенціал. З огляду на це Івано-Франківською, Львівською та Чернівецькою областями ініціюється спільний «Проект відновлення та подальший розвиток транзитного потенціалу України між основними вузлами Пан’європейської транспортної мережі (TEN-T)».

Він передбачає транспортний зв’язок між Румунією і Польщею в обхід Карпат.

«В ході його реалізації планується побудувати сучасний автобан, що з’єднуватиме Польські, Словацькі, Українські та Румунські Карпати. В межах Івано-Франківщини це маршрут Яблуниця – Делятин – Ланчин – Коломия – Снятин. Проте все це плани на перспективу», – підсумував він.

Джерело: Прес-служба Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Різне
Архів новин по темах: