Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
7 + 9 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

05.03.2014 12:49

Ця аварія стає деяким застереженням для звичайних водіїв.

Не потрібно їздити стрімголов, не дивлячись по сторонах, навіть на свій зелений знак світлофора. Як кажуть, не поспішай, а то встигнеш.

У цій ситуації водій автомобіля швидкої допомоги, без увімкнених проблискових маячків, проїжджав перехрестя на заборонений червоний сигнал світлофора. А легковий чорний автомобіль мчав по своїх справах на зелене світло. Останній виявився правий, але ціна цієї правоті злегка висока.

Відеозапис ДТП:

...

Відео інциденту було записано дорожньою вебкамерою соціального проекту ВІДЕОПРОБКИ, що встановлена компанією ОЛЛІ Транс на перехресті вулиць Ярослава Івашкевича, Автозаводської та Лугової. Відомо, що всі вебкамери проекту відкриті для загального користування в цілях спостереження за дорожньою ситуацією в містах України. Якщо ви помітили цікаву дорожню подію, не полінуйтеся, клікніть мишкою на кнопку REC у правому верхньому куті віконця камери і запишіть ситуацію, щоб поділитися новиною з іншими водіями.

Нагадуємо, що "Всі матеріали нашого сайту є об'єктами авторського права". При передруку активне і незакрите посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук: