Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 5 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

08.02.2014 13:02

Процес механізованого та ручного прибирання, а також розчищення та обробки вулиць столиці проводиться у цілодобовому режимі.

Оскільки, у зв’язку з потеплінням, на окремих ділянках вулично-шляхової мережі міста виникають наледі, автодорівці активізували роботу з обробки посипальними матеріалами балансових тротуарів, пішохідних доріжок і площ в місцях найбільшого скупчення людей.

Так, протягом минулої доби для обробки вулиць міста було використано 58 тонн солі та 154 тонни піско-соляної суміші. Роботи виконували 530 працівників підприємств корпорації. За необхідності автодорівці мали можливість задіяти близько 230 одиниць техніки, призначеної для зимового утримання вулиць у першій та другій змінах.

Також, у зв’язку з потеплінням, продовжуються роботи з розчищення зливоприймальних решіток в занижених місцях для пропуску талих вод. Крім того, за минулу добу на спеціально відведені майданчики вивезли близько 1 тисячі тон снігу. Техніка працювала за такими адресами: вул. Лаврська, Інститутська, Городецького, Мілютенка, Мечнікова, Заболотного, Електротехнічна, Набережно-Рибальська, Фрунзе, М.Тимошенка, проспект Московський, Севастопольська площа, бульвар Дружби Народів, Кловський узвіз, Надніпрянське шосе, Наводницький шляхопровід та багатьох інших.

Додамо, готуючись до ліквідації наступних снігопадів КП ШЕУ районів продовжують поповнювати запаси посипальних матеріалів та реагентів. Так, за минулі дві доби заготовлено близько 900 тонн солі та 1200 тонн піску.

Джерело: Київавтодор.

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах: