Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
2 + 3 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

07.02.2014 15:29

У січні 2014 року в столиці зареєстровано 40 незаконних заволодінь автотранспортом.

Найпопулярнішими у викрадачів були автомобілі марки «ВАЗ» – 10 угонів.

На другому місці – 6 автівок марки «Toyota», трійку «лідерів» замикають автомобілі марки «Mitsubishi» – 4 автокрадіжки.

Далі йдуть автомобілі «BMW» та «Mazda» – по 5 незаконних заволодінь.

Найчастіше транспортні засоби викрадали у середу, п’ятницю та суботу. Здебільшого ці злочини здійснюються у нічний час доби – вночі викрали 34 автівки. Найбільше незаконних заволодінь автотранспортом скоєно з вулиць Заболотного, Урлівській, Сиваській та Булаховського.

«Подбайте зазделегідь про свій транспорт - обладнайте його додатковими протиугінними пристроями та по-можливості залишайте автомобілі на стоянках, що охороняються, або у гаражних боксах», - говорить начальник управління Державтоінспекції Анатолій Курінний.

Як показує практика, в столиці злочинці найчастіше пошкоджують та викрадають автівки у дворах будинків. Також не слід провокувати крадіїв - ні в якому разі не залишайте в машині документи, гроші та інші цінні речі, а виходячи з авто не забувайте його замикати та ставити на сигналізацію.

Що робити в першу чергу, якщо авто викрали? Телефонувати 102. Ця інформація негайно передається черговому по місту, а той у свою чергу, повідомляє по радіозв’язку всім патрулям, що забезпечують охорону громадського порядку та несуть службу на лінії. Маючи орієнтування викраденої автівки: номерний знак, колір, марку транспортного засобу у співробітників ДАІ буде значно більше шансів затримати авто. Шановні водії, памятайте, чим швидше ви звернетесь до правоохоронних органів, тим більше залишиться шансів знайти авто «гарячим» слідом.

Джерело: УДАІ м. Києва

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах: