Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 17 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

07.02.2014 13:46

Протягом минулої доби працівники підприємств «Київавтодору» вивезли на спеціально відведені майданчики 1212 тонн снігу.

Зокрема, техніка працювала на таких вулицях: Байкова, Грінченка, Жукова, Фрунзе, Вишгородська, Саксаганського, Командарма Каменєва, П.Орлика, Лаврська, Леніна та інших. Також сніг вивозили за адресами: просп. Маяковського, бульвар Дружби Народів, Контрактова та Севастопольська площі, Наддніпрянське шосе, Південний мостовий перехід, мости ім.Патона та Московський тощо.

За необхідності дорожники задіювали близько 230 одиниць техніки, призначеної для зимового утримання вулиць у першій та другій змінах. На столичних шляхах працювали 574 робітники підприємств корпорації.

Так, в нічний час шляховики продовжили повторно обробляти реагентами обледенілі покриття проїжджих частин на окремих ділянках та розчищати від снігу зливоприймальні решітки й колодязі в занижених місцях. Всього було використано понад 22 тонни солі й 82 тонни піско-соляної суміші.

Крім того, вдень, 6 лютого, працівники КП ШЕУ районів виконали роботи з ліквідації аварійно-небезпечної ямковості на вулично-шляховій мережі міста Києва. Обсяги виконаних робіт склали більше 700 м2.

Джерело: Київавтодор.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук: