Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 12 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

07.02.2014 10:49

Протягом дня, 6 лютого, працівники КП ШЕУ районів виконували роботи з ліквідації аварійно-небезпечної ямковості на вулично-шляховій мережі міста Києва.

Дорожні бригади працювали використовуючи литий асфальтобетон та задіюючи відповідну спецтехніку. Загалом обсяги виконаних робіт склали більше 700 м2.

Зауважимо, що до робіт з ліквідації аварійно-небезпечної ямковості дорожники приступили в найбільш проблемних місцях, де глибина ям перевищувала 4см.

Так, у Голосіївському районі бригади працювали на таких вулицях: Васильківська, Вільямса, Якубовського, Саперно-Слобідська, просп. Науки - ріг Червонопрапорної, пр-т. Червонозоряний.

У Дарницькому районі ямковість ліквідували на Дніпровській Набережній.

У Деснянському районі роботи виконувались за адресами: вул. Електротехнічна, Братиславська, Червоногвардійська, Драйзера, Шолом-Алейхема, Кіото (від з’їзду з пр.Броварського до виїзду на шляхопровід через пр.Броварський) та інших.

У Дніпровському районі роботи проводились на Броварському проспекті та Гагаріна, а також вулицях Миру, Будівельників, Сиваська, Хорольська. У Оболонському районі ямковість ліквідували по вулицях: Богатирська, Тимошенка, Скляренка, Автозаводська, Г. Дніпра, Малиновського, Тимошенка та інших.

У Печерському районі асфальтобетон вкладали на таких ділянках: вул. Кутузова, вул. Курганівська, виїзд з бульвару Д.Народів на вул. Кіквідзе, з’їзд з бульвару Л.Українки на бул. Д.Народів, бульвар Д.Народів - ріг вул. Курганівська, бульвар Д.Народів - виїзд на вул. Л.Українки, вул. Курганівська - ріг Л.Українки, вул. Курганівська - ріг вул. Бастіонна.

У Подільському районі бригади працювали на вулицях: Електриків, Костянтинівська, Н.В.Вал, Фрунзе, а у Святошинському районі – на Кільцевій дорозі, вул.. Трублаїні, 9 Травня, Симиренка, Тулузи. У Солом’янському районі ямковість ліквідували на вул.Нова дорога та вул. Волинська.

У Шевченківському районі роботи виконувались за адресами: вул. Петлюри, Лук”янівська, Зоологічна, Мельникова, Дегтярівська ріг Шамрила, Мельникова ріг С.Хохлових, Ярославів Вал - ріг Володимирська, бульвар Шевченка - ріг Комінтерна, бульвар Т.Шевченка - ріг Леонтовича, проспект Перемоги - ріг Щербакова та багатьох інших.

Крім того, працівники підприємства «Київавтошляхміст» виконували роботи з ліквідації ямковості на низці шляхопроводів та мостів столиці.

Джерело: Київавтодор.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини