Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 8 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

06.02.2014 14:01

З початку сезону на спеціально відведені майданчики з вулиць міста Києва вивезли близько 37 тисяч тонн снігу.

Протягом минулої доби працівники підприємств «Київавтодору» вивезли 531 тонну снігу у першій зміні та 1253 тонн – у другій відповідно.

Зокрема, техніка працювала за такими адресами: вул. Богдана Хмельницького, Володимирський проїзд, вул. Булгакова, вул. Грінченка, вул. Драйзера, вул. Набережно-Рибальська, вул. Кіквідзе, вул.Червоноармійська, вул.Урицького, бульвари Лесі Українки та Дружби народів, вул. Круглоуніверситетська, вул. Мечнікова, вул. Фрунзе, Контрактова площа, Наддніпрянське шосе, та багатьох інших.

В нічний час, з метою запобігання ожеледиці, автодорівці продовжили повторно обробляти реагентами обледенілі покриття проїжджих частин на окремих ділянках, зупинки громадського транспорту, тротуари та інші балансові території. Для таких цілей минулої доби було використано 34 тонни солі й 95 тонн піско-соляної суміші.

Для виконання зазначених робіт, протягом минулої доби дорожники мали можливість задіти близько 230 одиниць техніки, призначеної для зимового утримання вулиць у першій та другій змінах. На дорогах столиці працювали 518 робітників підприємств корпорації. Крім того, готуючись до потепління, шляховики продовжили розчищати від снігу зливоприймальні решітки й колодязі в занижених місцях, повторно обробляли реагентами обледенілі покриття проїжджих частин на окремих ділянках та виконували ряд інших регламентних робіт.

Додамо, у зв’язку з потеплінням, 6 лютого виконуватимуться роботи з ліквідації аварійно-небезпечної ямковості на вулично-шляховій мережі столиці з використанням литого асфальтобетону. Зокрема, найближчим часом автодорожники планують ліквідувати ямковість на площі більше 700 м2.

Джерело: Київавтодор.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук: