Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 1 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

21.10.2013 17:20

З 21 жовтня Державтоінспекція міста Києва проводить комплекс профілактичних заходів «Перевізник зима – 2013».

Заходи триватимуть по 21 листопада.Інспектори ДАІ перевіряють готовність пасажирського транспорту до експлуатації у зимовий період.


В столиці майже місяць триватимуть перевірки підприємств-перевізників і суб'єктів господарювання на предмет виконання ними вимог законодавства у сфері безпеки дорожнього руху. Особлива увага приділятиметься питанням підготовки автотранспорту до використання в осінньо-зимовий період, заміни шин на зимові, справності обігріву стекол та салону, зовнішніх світлових приладів, організацію передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.

З огляду на складні умови, столична ДАІ посилить контроль за дотриманням вимог безпеки під час організації та здійснення перевезень дітей упродовж осінньо-зимового періоду.

Також, посилено контроль за дотриманням Правил дорожнього руху водіями автобусів, і перед усім - швидкісних режимів, відхилення від визначеного маршруту руху, перевезення пасажирів понад встановлену кількість, керування водієм автобусом без ліцензійної картки, тощо.

Джерело: УГАІ м. Києва

Розділ новини: Різне