Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
2 + 1 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

30.09.2013 09:21
Як звичайно в годину пік буває, водії поспішають, не звертаючи уваги на навколишній світ і не піклуючись про своїх побратимів по дорозі.
 
Ось наочний приклад такої поведінки на перехресті Московського і Оболонського проспектів.
Легка тягучка закінчується перспективною пробкою, завдяки поспішності обох учасників ДТП.
Водій чорного "Шевроле" в'їхав на перехрестя, очевидно, що вже на заборонний або попереджувальний сигнал світлофора. За логікою, йому б пригальмувати і подивитися, що відбувається по правому борту. Але логіці підвладні не всі.
 
Фото зіткнення:
 
 
Може і закінчилося б все добре, якби в цей момент руху на перпендикулярній вулиці не загорівся очікувано зелене світло і водій сірого автомобіля не втиснув в газ, намагаючись так само встигнути по своїх справах.
На завершення ми отримуємо вже нікуди не поспішаючих молодих людей, 2 розбитих автомобіля і кілометрову пробку для інших учасників дорожнього руху.
 
ПОВНЕ ВІДЕО ПОДІЇ:

 
Відео аварії було записано дорожньої вебкамерою соціального проекту ВІДЕОПРОБКИ, що встановлена компанією "ОЛЛІ Транс" на Московському проспекті
Відомо, що всі вебкамери проекту відкриті для загального користування в цілях спостереження за дорожньою ситуацією в містах України. 
Якщо ви помітили цікаву дорожню подію, не полінуйтеся, клікніть мишкою на кнопку REC у правому верхньому куті віконця камери і запишіть ситуацію, щоб поділитися новиною з іншими водіями.
 
ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ПОДІЛИТИСЯ ВІДЕО З ДРУЗЯМИ "КОДИ ДЛЯ ВСТАВКИ ВІДЕО НА САЙТ" МОЖНА ЗНАЙТИ НИЖЧЕ.