Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
4 + 1 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

03.11.2010 11:15
Нову естакаду на Московській площі планують відкрити в п'ятницю, 5 листопада. Для проїзду автомобілів відкриють нову дво-рівневу разв'язку, за виключенням однієї ділянки: в'їзду на естакаду для транспорта, що повертає з Червонозоряного проспекту в сторону бульвара Дружби народів.
Віднині на площі взагалі не буде світлофорів, що дозволить транспорту проїзжати, не скоплюючись на перехрестях.
 
– Залишилось добудувати один в'їзд на естакаду навколо будівлі автовокзалу, провести роботи по благоустрою території, – пояснює «Газете…» Георгій Глинський, гендиректор КК «Київавтодор». – Ще потрібно на 60 см знизити дорогу під естакадою від проспекту Науки до Червонозоряного для проїзду великогабаритних автомобілів. Але ці роботи будемо проводити в основному вночі, щоб не створювати затори.
 
Повністю відкрити транспортну разв'язку планують 15 грудня. Нагадаємо, що крім безпосередньо реконструкції площі будівельники розширили міст над залізничною дорогою до восьми полос, змонтували пішохідний міст над Червонозоряним проспектом, відремонтували всі підземні переходи.
 
Схема руху по площі
 
1. Прямий проїзд по естакаде (390 м) від Либідської площі до проспекту 40-річчя Жовтня та в зворотньому напрямку, по три полоси руху в кожну сторону

2. Незакінчений в'їзд на естакаду в сторону бульвара Дружби народів, планують добудувати до 15 грудня

3. З'їзд для автомобілів, що рухаються від бульвара Дружби народів на проспект Науки. Там же, під естакадою, пустять два тролейбусні маршрути №1 і №42

4. Работи продовжаться на дорозі від проспекту Науки до Червонозоряного проспекту. Там за проектом потрідбно знизити рівень проїзду – дорогу зроблять на 60 см нижче.

5. Розворот для автомобілів, що рухаються на площу по проспекту 40-річчя Жовтня

6. Разширений до восьми полос міст над залізничними шляхами

 
За матеріалами сайту "Газеты по-киевски" mycityua.com