Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
10 + 8 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

30.05.2013 10:47

Київ невпинно розвивається, тож щороку в столиці запускаються нові проекти, чимало з яких спрямовані на поліпшення транспортної інфраструктури.

Зокрема, реконструюються вулиці та проспекти, будуються нові розв’язки й сполучення, оновлюється парк громадського транспорту.

Так, уже майже рік водії обкатують проспект Бажана, реконструкція якого здійснювалася за найсучаснішими нормами: три шари нового асфальтного покриття, безпечне бар’єрне огородження та велодоріжки. Так само вже скоро виглядатиме й проспект Перемоги, де цьогоріч працівники дорожніх служб приступили до капітального ремонту. У рамках реконструкції передбачається ремонт низки шляхопроводів, підземних переходів, місцями розширення магістралі та облаштування кишень для громадського транспорту.

Не менш напружено працюють і метробудівці. Торік вони здали в експлуатацію чергову станцію підземки – «Іподром», а вже нині на кінцевій стадії будівництва перебуває станція Куренівсько-Червоноармійської лінії «Теремки».

Продовжується також оновлення парку вагонів столичної підземки. Так, нещодавно розпочалася реалізація масштабного проекту з модернізації 95 вагонів київського метрополітену. Перші 5 уже доставлені на Крюківський вагонобудівний завод, де повністю буде змінено інтер’єр, а також встановлено сучасні японські технології і вітчизняні технічні ноу-хау. Жодної копійки з міського бюджету на оновлення вагонів витрачено не буде, усі роботи здійснюватимуться за кошти зелених інвестицій Кіотського протоколу.

Є чим похвалитися й комунальному підприємству «Київпастранс», на базі цеху якого розпочалося виробництво власних трамваїв. Перші з них, що вже курсують на швидкісній лінії на Троєщині, отримали позитивні відгуки киян. Після успішної реалізації проекту «Київпастранс» розпочав будівництво другої моделі трамваю і нещодавно було завершено зборку першого трисекційного трамваю, що вже незабаром вийде на маршрут.

За даними КГГА