Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
2 + 3 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

16.05.2013 13:28

У зв'язку з проведенням масових заходів до Дня Європи та ремонтних робіт по заміні асфальтобетонного покриття в Києві буде обмежено рух транспорту.

Столична Державтоінспекція звертає увагу водіїв на те, що у напрямку проспекту Ватутіна (лівий берег) з 22 години 17 травня до 16 години 20 травня нинішнього року на низовій стороні Московського мосту буде частково, у першій смузі руху, обмежено рух транспорту. Ремонтні роботи пов’язані з заміною асфальтобетонного покриття.

Також, на проспекті Перемоги тривають ремонтні роботи з укладання нового асфальтобетонного покриття. У зв’язку з цим, з 6 години 15 травня до 6 години ранку 20 травня 2013 року на ділянці від Великої кільцевої дороги і до виїзду з Києва у напрямку Житомира, буде закрито рух транспорту. Натомість дорожня смуга у напрямку Житомир - Київ буде розподілена таким чином, аби продовжити рух транспортних засобів в обох напрямках.

Крім того, з 8 години 18 травня до 20 години 19 травня нинішнього року у зв’язку з ремонтом залізобетонної плити та заміною деформаційних швів буде частково (2 смуги руху) обмежено рух транспорту на мосту Патона, в напрямку лівого берега.

Також, у зв’язку з традиційним святкуванням дня Європи на вихідні дні, 18-19 травня, буде перекрито рух транспорту на Хрещатику від Бессарабської площі до Європейської площі. Звертаємо увагу, що рух буде перекрито з 23 години 17 травня до 7 години ранку 19 травня.

Крім того, у зв’язку з проведенням заходів з масовою участю громадян в центральній частині міста 18 травня буде тимчасово перекрито рух транспорту.
Заявки на участь подали різні політичні партії. Піша хода за їх участю відбудеться наступними вулицями:

• Лаврською, площею Слави, вулицею Грушевського;
Європейською площею, Володимирській узвіз, Трьохсвятительською;
• Хрещатиком, Майдан Незалежності, Михайлівською, Володимирській проїзд, вулицею Володимирською (від Прорізної до Софіївської площі), вулицею Малою Житомирською.

Державтоінспекція радить киянам та гостям міста обмежити свої поїздки транспортними засобами до центральної частини міста. А якщо така потреба все ж виникла, то паркувати транспорт лише в тих місцях, де це не протирічить правилам і не буде заважати іншим учасникам дорожнього руху.

Для зручності ДАІ пропонує учасникам заходів, які прийматимуть участь у святкуванні дня Європи та прибудуть автобусами, скористатися паркувальними майданчиками, які розташовані біля наступних станцій метро:
1. майданчик біля станцій метро "Червоний Хутір";
2. станція метро "Лісова" (у двох напрямках);
3. станція метро "Житомирська";
4. станції метро "Іподром" та "Академмістечко".

Державтоінспекція міста Києва просить автомобілістів з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, планувати свої маршрути з урахуванням зазначених обмежень та дотримуватися Правил дорожнього руху.

УДАІ м. Києва