Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 2 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

03.04.2013 16:27

За перший квартал в Донецьку було скоєно 197 ДТП, 17 осіб загинуло та 230 було травмовано. Про це повідомляє прес-служба управління ДАІ у Донецьку.

Найбільш аварійно-небезпечні райони Донецька – Ворошиловський район-кожне п'яте ДТП по місту та Кіровський район, на території якого реєструється практично кожна друга аварія з постраждалими.

Не кращим чином склалася дорожня обстановка і в Петровському районі, де за три місяці при ДТП на дорогах загинули 5 осіб.

Самими аварійними перехрестями визнані:

- бул. Шевченка - вул. Набережна,
- вул.50 років СРСР - пр. Гурова,
- вул. Артема - пр. Б.Хмельницького, фото з вебкамери


- вул. Університетська - пр. Б.Хмельницького,
- вул. Шевченка - бул. Шахтобудівників, фото з вебкамери


- вул. Кірова - вул. Купріна,
- пр. Ленінський - вул. Купріна, фото з вебкамери

Незмінно велика кількість автоаварій відбувається на найбільш довгих вулицях Донецька - вул. Петровського (13 ДТП), вул. Кірова (12 ДТП).

Найпоширенішою причиною аварій тут стало недотримання водіями безпечної швидкості руху та порушення ПДР пішоходами.

Для стабілізації дорожньої обстановки співробітниками Державтоінспекції в поточному році складено 12630 адміністративних протоколів, які в більшості своїй відносяться до шкали аварійно-небезпечних і грубих порушень.
Особливу увагу інспекторами дорожньо-патрульної служби було приділено виявленню водіїв, які керують транспортом у стані сп'яніння, тих, які перевищують встановлену швидкість руху, припиненню порушень ПДР в межах перехресть, на пішохідних переходах. Був посилений контроль нарядів і постів ДАІ в місцях несанкціонованих парковок, особливо в центральній частині міста.

Вивчення причин та обставин ДТП наочно демонструє, що в більшості своїй грубі порушення допускають водії, що відрізняються нерівним і знервованим характером при водінні авто. Особливості свого збудженого настрою деякі водії, на жаль, ставлять в основу манери керування транспортними засобами. Як правило, саме такі водії значно завищують свою самооцінку і перебільшують свої професійні якості та можливості на дорозі, їх досить легко відрізнити в загальному потоці транспорту.

Перевищення швидкості, нетерплячість на перехрестях, обгони через суцільну смугу, виїзд на смугу зустрічного руху, інші небезпечні маневри - це «візитна картка» водіїв, чиї дії нерідко суперечать нормам безпеки.

З вини «водіїв-лихачів» в 2013 році сталося тисяча п'ятсот десять так званих «дрібних» аварій, з механічними ушкодженнями транспорту, коли не менше 3000 автомобілів були відправлені на СТО, причому багато машин просто не зворотньо до свого колишнього стану.

Державтоінспекція Донецької області нагадує водіям, що через зростання ДТП з причин перевищення швидкості руху в наступний час збільшено число нарядів ДПС, які зі спеціальними приладами вимірювання швидкості руху практично у всіх районах міста здійснюють контроль за дотриманням водіями п.12.4 Правил дорожнього руху.

Изучение причин и обстоятельств ДТП наглядно демонстрирует, что в большинстве своем грубые нарушения допускают водители, отличаются неровным и нервным характером при вождении. Особенности своего возбужденного настроения некоторые водители, к сожалению, ставят в основу манеры управления транспортными средствами. Как правило, именно такие водители значительно завышают свою самооценку и преувеличивают свои профессиональные качества и возможности на пути, их достаточно легко отличить в общем потоке транспорта.

Превышение скорости, нетерпеливость на перекрестках, обгоны через сплошную полосу, выезд на полосу встречного движения, другие опасные маневры - это «визитная карточка» водителей, чьи действия часто противоречат нормам безопасности.

По вине «водителей-лихачей» в 2013 году произошло тысяча пятьсот десять так называемых «мелких» аварий, с механическими повреждениями транспорта, когда не менее 3000 автомобилей были отправлены на СТО, причем многие машины просто не обратно к своему прежнему состоянию.

Госавтоинспекция Донецкой области напоминает водителям, что из-за роста ДТП с причин превышения скорости движения в последующее время увеличено число нарядов ДПС, со специальными приборами измерения скорости движения практически во всех районах города осуществляют контроль за соблюдением водителями п.12.4 Правил дорожного движения.