Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
14 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

03.04.2013 15:25

Тепер автомобілі BMW і Mini стали ще трохи «розумніші»: автовиробник оголосив про укладення партнерської угоди з геолокаційні сервісом Glympse, в рамках якого останній забезпечить водіїв даних марок функцією швидкого показу друзям і близьким свого поточного місця розташування. Сервіс

Glympse дебютував в 2010 році. Він дає можливість своїм користувачам, що встановили мобільний додаток, поділитися з друзями своїм поточним місцем розташування. Для цього Glympse генерує спеціальне посилання на карту, яку одержувач відкриває у своєму браузері. Більше того, при цьому він може в режимі реального часу спостерігати за переміщеннями користувача, оцінюючи, наприклад, час його прибуття. У минулому році сервіс Glympse був інтегрований з автомобілями Ford через платформу виробника SYNC AppLink, тепер же доступний для марок BMW і Mini. Для цього вони повинні бути оснащені пакетами Apps Ready і Connected, відповідно.

Підключивши до них через стандартний інтерфейс комунікатор iPhone з встановленим клієнтом, система автоматично розпізнає його і додасть відповідний пункт в меню додатків. Це партнерство було оголошено на міжнародному автосалоні в Нью-Йорку поряд з сертифікацією трьох аудіо додатків: Audible, Rhapsody і TuneIn.

Розділ новини: Технології
Архів новин по темах: