Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
11 + 7 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

07.03.2013 10:00

У Києві співробітники ДАІ виявили 783 порушення Правил дорожнього руху. Одним з найбільш розповсюджених порушень залишається перевищення швидкості – 224 відхилення від правил.

За невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки до відповідальності притягнуто 197 водіїв; без необхідних документів керували автівками – 17; за порушення правил проїзду пішохідних переходів – 36 водіїв. За керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння відсторонені від керування 33 водії. Крім того, виявлені 42 пішоходи, що порушували Правила дорожнього руху.

За добу в столиці було зареєстровано 3 ДТП, в яких 3 особи отримали травми.

Державтоінспекція звертається до водіїв - будьте дуже уважні при проїзді пішохідних переходів і в місцях можливої появи дітей, заздалегідь знижуйте швидкість, не об'їжджайте транспорт, який зупинився перед «зеброю», зупиніться і пропустіть дітей, які переходять дорогу. Важко передбачити поведінку маленьких пішоходів, і в багатьох випадках тільки пильність людини за кермом може відвернути лихо.
Незаконних заволодінь автотранспортом не зареєстровано.

Натомість інспекторами ДАІ полку ДПС спільно з працівниками ДІМ за крадіжку товару з магазину затриманий чоловік, якого для з’ясування обставин доставлено до райвідділу. У Дарницькому районі працівниками ДАІ виявлений а/м «Лексус ЕS350», яким шляхом шахрайства заволоділи в цьому ж районі. Також виявлено та затримано 4 автомобілі, які знаходились у розшуку. До райвідділів міліції за незаконне зберігання наркотичних речовин доставлено 1 громадянина, за хуліганські дії - 2.

Столична ДАІ звертається до учасників дорожнього руху з проханням надавати інформацію на телефон ДАІ Києва 483-70-64 (багатоканальний, працює цілодобово) у випадках виникнення конфліктних ситуацій на дорозі, а також у всіх випадках, коли ДАІ може надати допомогу. Крім того працює телефон для СМС повідомлень: (063) 9550900.

За даними УДАІ м. Києва

На інтерактивній карті Києва відмічені ДТП за останні три дні.

карта аварій

Веб камери проекту "ВІДЕОПРОБКИ" зафіксували 7 ДТП
В Україні: сталося 55 ДТП, в яких 9 людей загинуло, 57 поранено.