Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
6 + 9 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

18.10.2012 15:37

Нова дорога з'єднала Дарницький міст з Харківським шосе.

17 жовтня, за участю Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова відбулося відкриття автомобільної дороги від залізничної платформи «Лівий берег» до Харківського шляхопроводу.

«Столиця розвивається і це найголовніше. Ми відкрили дорогу, котра дасть змогу забезпечити альтернативний маршрут руху транспорту від Борисполя у середмістя Києва», – розповів Олександр Попов.

4-смугова траса з'єднала Дарницький міст (Кирпи), який бере початок від Наддніпрянського шосе, з Харківським шосе. Вона проходить паралельно пр. Бажана і пр. Возз'єднання, і стане їх дублером, розвантажуючи міст Патона і Південний.

До відкриття водії, щоб виїхати на Харківське шосе або навпаки, використовували вул. Здолбунівську і пр. Григоренка, проїжджаючи масу світлофорів і поворотів. Тепер можна просто з'їхати з мосту, і дорога прямо виведе до Харківського шосе. Півдороги, до пр. Григоренка, відкрили ще в минулому році.

Також глава Уряду ознайомився з перспективами розвитку інфраструктури лівобережжя столиці.
Микола Азаров підкреслив, що реалізовувати інфраструктурні проекти у Києві, зокрема будівництво мостів, розв’язок, шляхопроводів, досить непросто, оскільки існують проблеми фінансового і, що не менш важливо, технічного характеру. Адже необхідно організувати роботи таким чином, щоб вони мінімально перешкоджати руху транспортних засобів.

 

Джерело: КМДА, "Сегодня"