Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 13 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

04.10.2012 15:55

Проблема безпеки пішоходів у великому місті завжди була і залишається актуальною, а для підлітків особливо.

Так, у вівторок, в Дніпровському районі близько 21 год. 40 хв. на вулиці Тичини, 18 водій автомобіля «Нісан» скоїв наїзд на двох неповнолітніх. За попередніми даними, підлітки 13-ти та 14-ти років вирішили випробувати долю та почали перебігати проїзну частину у непередбаченому місці, коли до них почало наближатись авто. Водій позашляховика зрозуміло не очікував появи в цьому місці пішоходів. Він взяв праворуч, але наїзду уникнути не вдалось. В результаті пригоди обидва пішоходи були травмовані і опинились у лікарні. На місці пригоди лікарі швидкої констатували алкогольне сп’яніння у одного з порушників. Однак стверджувати, в якому стані були потерпілі можна буде лише після висновку медиків.

Звичайно цей випадок можна розглядати як прикре непорозуміння.
Але якщо аналізувати статистику, то багато маленьких пішоходів потрапляють під колеса транспорту з власної вини. Однак чимало наїздів трапляються і з вини водіїв. Вони нерідко не помічають забороняючи сигналів світлофора, забувають пропустити пішохода на зебрі.

Отож Державтоінспекція звертається до них з проханням бути і уважними, і обережними на дорозі. Особливо коли ви бачите маленьких пішоходів та підлітків. Саме ця категорія пішоходів здатна на непередбачувані дії.

УДАІ м. Києва