Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 2 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

31.05.2012 15:21

В дні проведення матчів Євро 2012 навколо стадіону «Донбас Арена» буде функціонувати транспортний периметр безпеки.

Транспортний периметр безпеки навколо стадіону «Донбас Арена» буде утворений за рахунок тимчасового перекриття руху транспорту на наступних ділянках автодоріг (див. на карті):

  • Проспект Миру (на ділянці від проспекту 75-річчя футбольного клубу «Шахтар» до вулиці Артема);
  • Вулиця Челюскінців (на ділянці від до проспекту Миру до вулиці Байдукова);
  • Проспект Титова (на ділянці від вулиці Артема до вулиці Челюскінців).

Транспортний периметр безпеки навколо стадіону «Донбас Арена» буде функціонувати за 10 годин до матчу та 2 години після закінчення матчу. Робота периметра безпеки здійснюється з поступовим посиленням заходів безпеки, з подальшим перекриття руху транспорту. Рух всередині транспортного периметра буде перекрито не раніше, ніж за 4 години до матчу в разі його початку в 21:45 та за 2 години до матчу при його початку в 19:00.
Необхідно відзначити, що мешканці міста зможуть безперешкодно проїхати до місць проживання, якщо такі знаходяться всередині транспортного периметра безпеки стадіону «Донбас Арена». Для цього к кожному будинку буде відкрито заїзд з сусідніх вулиць.
Слід зазначити, що основним завданням функціонування транспортного периметра безпеки стадіону «Донбас Арена» є забезпечення безпеки пішохідного та транспортного руху для створення атмосфери футбольного свята. Пішохідний рух в зоні транспортного периметра безпеки стадіону «Донбас Арена» буде здійснюватися без будь-яких обмежень.
Транспортний периметр безпеки розроблено відповідно до всіх вимог УЄФА і заснований на практиці проведення футбольних турнірів у Європі. Просимо власників транспортних засобів, мешканців та гостей міста, з розумінням поставитись до можливих тимчасових незручностей під час проведення матчів Турніру і не перешкоджати роботі правоохоронних органів та ДАІ.

УДАI ГУМВС України в Донецькій області