Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
2 + 10 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

29.05.2012 12:13

Відкриття нового терміналу «D» аеропорту «Бориспіль» – чергова маленька перемога України в підготовці до Євро-2012.

На цьому під час урочистої церемонії відкриття нового аеровокзального комплексу головних повітряних воріт країни, яка відбулося в понеділок, 28 травня, наголосив Президент України Віктор Янукович. За його словами, Євро – це той проект, який дав шанс Україні продемонструвати свої можливості. Участь в урочистостях також взяли Віце-прем’єр-міністр – міністр інфраструктури України Борис Колесніков, генеральний директор ДП МА «Бориспіль» Антон Волов, голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов та інші гості.

«Ми змогли зробити все, щоб не підвести тих, хто довірив проведення єврочемпіонату нашій країні – перш за все, УЄФА, і тих, хто підтримував цю ідею. Ми зробили все для того, щоб це свято відбулося. І ми розуміємо, що така робота об’єднує державу. Це інвестиція для майбутніх поколінь, які будуть жити і експлуатувати ці об’єкти», – підкреслив Віктор Янукович.

Глава держави подякував та привітав всіх, хто взяв участь в реалізації цього проекту – архітекторів, будівельників, інженерів, та побажав пасажирам комфортного та якісного обслуговування.

Термінальній комплекс «D» МА «Бориспіль» стане найбільшим в Україні і зможе обслуговувати до 15 мільйонів пасажирів на рік. Його площа 107 тисяч кв.м. Будівництво об’єкту було розпочато в листопаді 2008-го року. Вартість проекту 4,8 млрд грн із залученням іноземних інвестицій.

У зоні відправлення нового аеровокзального комплексу – 61 стійка реєстрації, 18 пунктів контролю на авіаційну безпеку, 28 кабін паспортного контролю. Галерея очікування рейсів у зоні відльоту має довжину 870 метрів. Для зручності пересування пасажирів аеровокзальний комплекс вперше в Україні обладнано системою травелаторів – пасажирських конвеєрів, швидкість руху яких становить 0,5 м/сек. Довжина стрічки травелатора від 28 метрів до 58 метрів.

Система обробки багажу передбачає п’ять рівнів контролю на авіаційну безпеку. Пропускна спроможність системи – понад 3000 одиниць за годину. Довжина багажної стрічки становить 10 кілометрів. Система повністю автоматизована, що мінімізує людський чинник і дозволяє підвищити якість та швидкість обробки багажу.

Термінальний комплекс «D» є сучасним аеровокзальним комплексом, технологічні рішення якого відповідають усім міжнародним стандартам. Він оснащений 11-ма стаціонарними аеромостами з автоматизованою системою докування для посадки/висадки пасажирів, що дозволить приймати 6 великих класу «Боїнг-747» і п’ять середніх класу «Боїнг-737» літаків. У перспективі заплановано добудову галереї терміналу в північному і південному напрямках з можливістю встановлення двох додаткових аеромостів.

Інформаційний центр «Україна-2012»