Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
6 + 2 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

15.03.2012 21:14

Зверніть увагу! В столиці на двох ділянках доріг  впроваджено односторонній рух .

Столична Державтоінспекція інформує, що згідно розпорядження КМДА, у Подільському районі з 14 березня по травень місяць 2012 року по вулиці Петропавлівській у бік вулиці Фрунзе (на ділянці від вул. Бакинської до вул. Рилєєва) тимчасово впроваджено односторонній рух. На цій ділянці будуть проводитись роботи, пов’язані з прокладанням зовнішніх інженерних мереж до житлового будинку на вулиці Петропавлівській, 50, 50-Б.

На час цих обмежень, об’їзд зазначеної ділянки, столична Державтоінспекція радить здійснювати рух вулицею О.Теліги.

У Шевченківському районі, по вулиці Павлівській також впроваджено односторонній рух.
Відповідно до затвердженої проектної документації на прокладання водопроводу по вулиці Павлівській, з влаштуванням водопровідної камери на перехресті вулиць Павлівська та Тургенівська, з 14 по 30 березня 2012 року на зазначеній ділянці впроваджено односторонній рух у бік вулиці Гоголівська (від вулиці Тургенівська до вулиці Гоголівська).

На час цих обмежень, об’їзд зазначеної ділянки, столична Державтоінспекція радить здійснювати по вулицях Гоголівська - Артема –Тургенівська.

Шановні водії! Будьте гранично уважними, неухильно дотримуйтеся вимог дорожніх знаків, і передусім тимчасово встановлених.