Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
13 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

02.08.2011 11:22

Джип, що рухався на величезній швидкості з боку Володимирського узвозу, попрямував в сім автомобілів, що мирно стояли на світлофорі на Європейській площі. Удар був на стільки сильний, що деякі автомобілі розлетілися в різні боки як кеглі. Один з них перетнув по діагоналі всю зустрічну смугу, по якої, тільки завдяки щасливому випадку, ніхто не рухався. Момент удару зафіксувала наша веб-камера.

Причини такої поведінки водія джипа досі невідомі, але неприємностей йому буде важко уникнути. Якщо навіть все обійшлося без жертв, то є робота для страхових. Нагадаємо водіям декілька статей, за якими можуть оштрафувати за порушення, які ми бачимо в цьому сюжеті:

  • керування транспортним засобом з несправною гальмівною системою або рульовим управлінням (Ст. 121 ч. 1) - штраф 340-425грн
  • перевищення швидкості руху більш як на 20 км / год (Ст. 122 ч. 1) - штраф 255-340грн
  • порушення правил обгону і зустрічного роз'їзду, безпечної дистанції або інтервалу (Ст. 122 ч. 2) - штраф 425-510грн
  • порушення, передбачені ч. 1, 2 або 3 ст. 122, що стали причиною створення аварійної ситуації - штраф 680-850грн або позбавлення прав на керування транспортним засобом на 6-12 місяців

Санкції у вигляді позбавлення прав на керування транспортним засобом, адміністративного арешту, громадських робіт і платного вилучення транспортного засобу порушників правил дорожнього руху застосовуються виключно за рішенням суду.